پرسش و پاسخ

پرسش از گنجه

بخش دریافت کد تخفیف که در صفحه مؤسسات و محصولات قرار گرفته، دارای چه ساز و کاری می باشد؟

پاسخ از طرف گنجه

عملکرد این بخش بدین صورت است که ابتدا مؤسسه مربوطه، باید عضویت خود را به ویژه یا ستاره دار ارتقا دهد. سپس در دو سطح، تعداد نفرات و درصد تخفیفی که به مشتریان تعلق می گیرد را در پنل کاربری خود مشخص می کند. مقادیر این اعمال تخفیف برای مؤسسه و هریک از محصولات بصورت جداگانه مشخص می شود! در مرحله بعد بخش صدور کد تخفیف در صفحه آگهی مربوطه فعال می گردد و هر بازدیدکننده می تواند یک بار در طی 24 ساعت بر روی دریافت کد تخفیف کلیک کرده و با وارد کردن نام و تلفن خود، حداکثر تا 15 روز پس از صدور کد تخفیف، پرینت برگه صادره را بصورت حضوری به مؤسسه تحویل دهد و از تخفیف ارائه شده بهره مند گردد.

پرسش از گنجه

چگونه می توانم در گنجه تبلیغ بنری داشته باشم؟

پاسخ از طرف گنجه

ابتدا بخش صفحه راهنمای درج آگهی را کامل و دقیق مطالعه نمایید. قبل از اقدام، از خالی بودن جایگاه بنر با تماس با ایمیل یا تلفن ما اطمینان حاصل نمایید! پس از پرداخت مبلغ، بنر و یا اطلاعات بنر را جهت طراحی به ایمیل ما ارسال نمایید و یا با ما تماس بگیرید.

پرسش از گنجه

آیا منظور از کلمه مؤسسه صرفاً شرکت های ثبت شده و دارای مجوز فعال در حوزه فرهنگ و هنر است؟

پاسخ از طرف گنجه

خیر. هر جا که از کلمه مؤسسه استفاده شده است، لزوما به معنی مؤسسه یا واحد حقوقی نیست و ارتباطی هم به ثبت، مجوز و غیره ندارد. منظور از کلمه مؤسسه می تواند نام شخص، مغازه، دفتر، شرکت، کارخانه، کارگاه یا تولیدی فعال در حوزه فرهنگ و هنر، بدون نیاز به هیچ مجوزی آزاد می باشد.

پرسش از گنجه

چگونه می توانم در گنجه عضو شوم، وارد پنل کاربری شوم و آگهی رایگان، ویژه یا ستاره دار بگذارم؟

پاسخ از طرف گنجه

برای درج آگهی در گنجه ابتدا باید در قسمت ثبت نام در سایت عضو شوید. برای ثبت نام حتما یک ایمیل نیاز است و اگر ایمیل ندارید حتماً باید یک ایمیل بسازید. پس از ثبت نام به صفحه ای منتقل می شوید که از شما اطلاعات تکمیلی، زمینه های فعالیت و غیره گرفته می شود. در مورد انواع آگهی نیز در پرسش های زیر توضیحات کافی داده شده است.

پرسش از گنجه

منظور از زمینه های فعالیت چیست و انتخاب آن چه فایده ای دارد؟

پاسخ از طرف گنجه

انتخاب زمینه های فعالیت توسط شما باعث قرار گرفتن و دیده شدن آگهی های شما در گنجه خواهد شد. اگر هیچ زمینه فعالیتی نداشته باشید در هیچ کجای سایت دیده نخواهید شد و هیچ محصولی نمی توانید ثبت کنید. با انتخاب درست زمینه های فعالیت خود، در لیست مؤسسه ها و محصولات مرتبط با خود دیده خواهید شد.

پرسش از گنجه

عضویت ویژه چیست؟

پاسخ از طرف گنجه

عضویت ویژه حداقل هزینه اشتراک در سایت می باشد که موجب می شود محصولات و پروفایل شما در لیست های مربوطه نسبت به عضو های رایگان بالاتر قرار بگیرد. همچنین باعث می شود شماره تماس، وب سایت و کاتالوگ شما در سایت نمایش داده شود. توجه داشته باشید که اطلاعات تماس عضو های رایگان در سایت نمایش داده نخواهد شد!

پرسش از گنجه

منظور از پروفایل و محصول ستاره دار چیست؟

پاسخ از طرف گنجه

پروفایل ستاره دار در لیست مؤسسات قرار می گیرد و محصول ستاره دار در لیست محصولات. تنها مؤسسات و محصولاتی در صفحه اول سایت قرار می گیرند که ستاره دار باشند. پروفایل ستاره دار موجب می شود در لیست مؤسسات حاضر در زمینه های فعالیت خود (در منوهای سایت) در ابتدای لیست و بالاتر از عضو های رایگان و ویژه قرار بگیرید. همچنین اگر یکی از محصولات خود را ستاره دار نمایید، در لیست محصولات در ابتدای لیست قرار می گیرد.

پرسش از گنجه

بروز رسانی یعنی چه؟ چگونه می توانم در صفحه اصلی و لیست گروه های مرتبط اول باشم؟

پاسخ از طرف گنجه

اولویت نمایش مؤسسات و محصولات بر اساس ستاره دار بودن، سپس عضویت ویژه و سپس عضو های رایگان می باشد. در این سه گروه نیز اولویت نمایش بر اساس بروز رسانی می باشد. شما می توانید با ورود به پنل کاربری خود بر روی لینک بروز رسانی کلیک کنید. این لینک هر 60 دقیقه یک بار فعال می شود. یعنی پس از کلیک روی آن، تا 60 دقیقه آینده قابل کلیک نمی باشد. هر بار که روی آن کلیک کنید، در صورتی که ستاره دار باشید به در ابتدای گروه های مرتبط و صفحه اصلی قرار می گیرید. اگر تنها عضو ویژه باشید، با بروز رسانی، پایین ستاره دار ها در اولین جایگاه قرار می گیرید، ولی در صفحه نخست قرار نخواهید گرفت! اگر هم عضو رایگان باشید، پایین عضوهای ویژه در اولین جایگاه قرار می گیرید.