سومین جایزه بزرگ بین‌المللی «مرگ بر آمریکا» فراخوان داد

سومین جایزه بزرگ بین‌المللی «مرگ بر آمریکا» فراخوا
تاریخ:            تعداد بازدید: 237                    

سومین جایزه بزرگ بین‌المللی «مرگ بر آمریکا» در دو بخش اصلی و جانبی برگزار می‌شود که در بخش اصلی عکس، پوستر و کاریکاتور و در بخش جانبی مستند، کلیپ، سرود و ترانه فراخوان داده شده است.

در این مسابقه به موضوعات چرا مرگ بر آمریکا؟ چرا آمریکا غیرقابل اعتماد است؟ آمریکا و عهدشکنی، آمریکا و خودبرتربینی،  آمریکا و حقوق بشر، آمریکا و ظلم، آمریکا و اسلام‌هراسی، آمریکا و ایران هراسی، آمریکا در چنبره صهیونیسم جهانی، آمریکا و استعمار فرانو، دموکراسی دروغین در آمریکا، آمریکا و دیکتاتوری، آمریکا و تروریسم پروری پرداخته می‌شود.

سیدمسعود شجاعی طباطبایی دبیر هنری این مسابقه است و جیتت کاستانا از اندونزی، هیکابی دمیرچی از ترکیه و محمود نظری از ایران داوران بخش کارتون این مسابقه هستند که هیئت داوران به شکل حضوری در ایران آثار را قضاوت خواهند کرد.

به نفرات اول تا سوم بخش اصلی  این مسابقه در رشته‌های عکس، پوستر و کاریکاتور به ترتیب 100 میلیون ریال، 50 میلیون ریال و 20 میلیون ریال تعلق می‌گیرد. همچنین در بخش جانبی در رشته‌های مستند، کلیپ، سرود و ترانه به نفرات اول تا سوم به ترتیب 30 میلیون ریال، 15 میلیون ریال و 7 میلیون ریال جایزه داده می‌شود.

مهلت ارسال آثار تا 30 مهرماه 1395 است و اعلام نتایج آثار پس از بررسی داوران، طی مراسمی با عنوان اختتامیه جشنواره در تاریخ 16 آذرماه 1395 اعلام خواهد شد.

قابل ذکر است که تمام آثار ارسالی به مسابقه به صورت کتاب و نمایشگاه استفاده خواهد شد. علاقه‌مندان برای بارگذاری آثار به سایت dw-usa.com/fa مراجعه کنند.

 

منبع: فارسبرچسب ها :