مهلت ارسال آثار به جشنواره «فیلم کوتاه مدرسه» تمدید شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره «فیلم کوتاه مدرسه» تمدی
تاریخ:            تعداد بازدید: 289                    

در پی استقبال و درخواست‌های مکرر مدارس و دانش‌آموزان مبنی بر تمدید مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه، دبیرخانه این جشنواره در اطلاعیه ای این زمان را تا پایان تیرماه تمدید کرد.

طبق این اطلاعیه آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره 31 تیرماه است و از دانش‌آموزان هنرمند و مستعد درخواست می شود تا با توجه به زمان مناسب در نظر گرفته شده، نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند. گفتنی است تاکنون بیش از 400 اثر در بخش‌های مختلف به دبیرخانه چهارمین دوره این جشنواره ارسال شده است.

دانش‌آموزان علاقه‌مند می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار، به سایت این جشنواره به آدرس Honaroma.ir مراجعه کنند.

این جشنواره در 5 بخش فیلم‌‎های داستانی، مستند، علمی-آموزشی، انیمیشن و تیزر تبلیغاتی و با موضوع آزاد برای تمام دانش‌آموزان علاقه‌مند برگزار می‌شود.

چهارمین جشنواره فیلم مدرسه در راستای طرح شهاب وزارت آموزش و پرورش و با هدف شناخت و هدایت دانش‌آموزان هنرمند و مستعد هنر به منظور پرورش استعدادها توسط مجامع اصلی هنری در سطح کشور، توسط موسسه «هنروما» و با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

 

منبع: فارسبرچسب ها :