عملکرد دفتر موسیقی وزارت ارشاد نقد و بررسی می‌شود

عملکرد دفتر موسیقی وزارت ارشاد نقد و بررسی می‌شود
تاریخ:            تعداد بازدید: 269                    

هفتمین جلسه از سلسله نشست های«گفتمان ضرب اصول» با موضوع«نقد و بررسی عملکرد دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» روز دوشنبه 31 خرداد از ساعت 18 در فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد.

در این نشست فرزاد طالبی(مدیرکل دفتر موسیقی)، محمدرضا فیاض(موسیقیدان و منتقد)، بابک رضایی و محسن رجب پور(کارشناس) و رضا مهدوی به عنوان کارشناس مجری حضور دارند.

در هفتمین نشست«گفتمان ضرب اصول» مسائل و موضوعات مختلف مربوط به عملکرد دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از دیدگاه کارشناسان و منتقدان مطرح می شود و مدیرکل این دفتر پاسخگوی مسائل مطرح شده خواهد بود.

پیش از این، شش جلسه از«گفتمان ضرب اصول» با موضوع«بررسی وضعیت موسیقی صدا و سیما»، «بررسی وضعیت ارکسترهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»، «بررسی عملکرد 15 ساله خانه موسیقی»، «بررسی مشکلات کنسرتها (اجراهای زنده)» و «بررسی نحوه برگزاری سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر»برگزار شده است.

هدف اصلی برگزار کنندگان سلسله نشست های«گفتمان ضرب اصول» ایجاد فضایی مناسب برای بیان مشکلات موجود جامعه موسیقی است تا ضمن آگاهی از این مشکلات، فعالان و دست اندرکاران این جامعه شریف در جهت اصلاح و بهتر شدن شرایط صنفی شان حرکت کنند.

حضور در این نشست برای عموم آزاد است و علاقمندان برای شرکت در این برنامه می توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی- بالاتر از پل سید خندان- خیابان جلفا مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22872818 تماس بگیرند.

 

منبع: تسنیمبرچسب ها :