«قدیانی» قصه‌هایی از امام سجاد(ع) را برای کودکان منتشر کرد

کتاب قصه‌هایی از امام سجاد(ع)
تاریخ:            تعداد بازدید: 617                    

کتاب ۱۰ جلدی «قصه‌هایی از امام سجاد(ع)» به روایت حمید گروگان و تصویرگری سمیه صالح‌شوشتری در نوبت اول چاپ وارد بازار کتاب شد. علی بن حسین بن علی بن ابی‌طالب، معروف به امام سجاد و زین‌العابدین(ع)، چهارمین امام شیعیان است، آن حضرت در واقعه کربلا حاضر بود، اما به علت بیماری در جنگ شرکت نداشت. لشکر عمر بن سعد پس از شهادت امام حسین(ع) او را همراه اسیران کربلا به کوفه و شام بردند. بنابر روایات شیعه، امام سجاد(ع) به دستور ولید‌بن‌عبد‌الملک با سم به شهادت رسید. مدفن آن امام همام(ع) در قبرستان بقیع کنار قبر امام حسن مجتبی(ع)، امام محمد باقر(ع) و امام جعفر صادق(ع) است.

زندگی امامان معصوم(ع) مملو از حادثه‌های پندآموز است. این حادثه‌ها ما را با زندگی آن بزرگواران آشنا می‌کند. مجموعه جلدی «قصه‌هایی از امام سجاد(ع)» همراه با تصویرهای زیبا، مخاطب را با گوشه‌هایی از زندگی آن حضرت آشنا می‌کند و «مسافر اسیر»، «او امام را نمی‌شناخت»، «روز انتقام»، «جواب ناسزا»، «عید غلامان»، «مسافری زیر باران»، «دو قرص نان»، «کشتزارهای تشنه»، «قصه‌ مرد بدزبان» و «مرد ناشناس» عناوین این مجموعه را شامل می‌شود.            

کتاب‌های بنفشه (واحد کودک و خردسال انتشارات قدیانی) مجموعه ۱۰ جلدی «قصه‌هایی از امام سجاد(ع)» را به روایت حمید گروگان و تصویرگری سمیه صالح‌شوشتری در نوبت اول چاپ، با شمارگان ۱۶۵۰ نسخه و قیمت هر جلد ۳۵۰۰ تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

علاقه‌مندان براي تهيه‌ اين كتاب‌ها علاوه بر مراجعه به كتاب‌فروشي‌های معتبر سراسر كشور، می‌توانند برای خريد اينترنتی آن به نشانی الكترونيكی www.ghadyani.org نشر قديانی نيز مراجعه كنند.

 

منبع: خبرگزاری بین المللی قرآنبرچسب ها :