برگزیدگان شانزدهمین جشنواره صنعت چاپ معرفی شدند

شانزدهمین جشنواره صنعت چاپ

هیات داوران مسابقات شانزدهمین جشنواره صنعت چاپ برگزیدگان این دوره از جشنواره را اعلام کرد.

بر اساس رای هیات داوران برگزیدگان این دوره از جشنواره عبارتند از:
حسین احمدی از  شرکت صنایع چاپ مادرول و کمال فتحی بیطرف از شرکت آرتا پلاست در بخش چاپ فلسکو.
خیرالله محبوبی از شرکت کامل برچسب، امیرهومن محمدی از شرکت چاپ و نشر هودیس پارس و امیر کشانی از شرکت ماتریس در در بخش چاپ افست.
امیرحسین رزاقی از شرکت چاپ و بسته‌بندی فرارنگ آریا در بخش عملیات تکمیلی.
رضا حیدری از شرکت رسام نگار جاوید و رضا منصوری از شرکت چاپ و نشر بانک ملی در بخش چاپ امنیتی.
محمدعلی آقایی زاده نیکجو از شرکت نقشینه تبریز در بخش چاپ گراور.
محمد سمیعی‌زاده از شرکت لیتوگرافی رایانه بصیر و مسعود فرزانه از شرکت چاپ و انتشارات آستان قدس در بخش پیش از چاپ.
حمید متواضع از شرکت چاپ ابیانه و سعید نصیری از شرکت اندیشه نوین در بخش چاپ.
بر اساس این گزارش، مراسم اختتامیه شانزدهمین جشنواره صنعت چاپ با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز یکشنبه (11 مهرماه) در تالار وحدت برگزار می‌شود.
برگزیدگان مسابقات‌ آثار چاپی شانزدهمین جشنواره صنعت چاپ
برگزیدگان مسابقات آثار چاپی شانزدهمین جشنواره صنعت چاپ مشخص شدند.
به گزارش ستاد خبری شانزدهمین جشنواره صنعت چاپ، هیات داوران مسابقات شانزدهمین جشنواره صنعت چاپ برگزیدگان این دوره از جشنواره را اعلام کرد.
بر اساس رای هیات داوران برگزیدگان این دوره از جشنواره عبارتند از:
حسین احمدی از  شرکت صنایع چاپ مادرول و کمال فتحی بیطرف از شرکت آرتا پلاست در بخش چاپ فلسکو.
خیرالله محبوبی از شرکت کامل برچسب، امیرهومن محمدی از شرکت چاپ و نشر هودیس پارس و امیر کشانی از شرکت ماتریس در در بخش چاپ افست.
امیرحسین رزاقی از شرکت چاپ و بسته‌بندی فرارنگ آریا در بخش عملیات تکمیلی.
رضا حیدری از شرکت رسام نگار جاوید و رضا منصوری از شرکت چاپ و نشر بانک ملی در بخش چاپ امنیتی.
محمدعلی آقایی زاده نیکجو از شرکت نقشینه تبریز در بخش چاپ گراور.
محمد سمیعی‌زاده از شرکت لیتوگرافی رایانه بصیر و مسعود فرزانه از شرکت چاپ و انتشارات آستان قدس در بخش پیش از چاپ.
حمید متواضع از شرکت چاپ ابیانه و سعید نصیری از شرکت اندیشه نوین در بخش چاپ.
 

همچنین هیات داوران شانزدهمین جشنواره صنعت چاپ پس از کارشناسی و بررسی سوابق پیشکسوتان و نوآوران، برگزیدگان این جشنواره را اعلام کرد.
بر اساس این گزارش، پیشکسوتان این دوره از جشنواره عبارتند از:
1-    ابوالقاسم احمدی؛ مدیر شرکت خانه چاپ(اصفهان)
2-    حیدرقلی ابراهیمی؛ مدیر مجتمع ایران‌چاپ بجنورد(خراسان شمالی)
3-    هادی فولادلو؛ مدیر چاپ فولادلو لاهیجان(گیلان)
4-    علی‌رضا رحیمی؛ مدیر سازمان چاپ مشهد(خراسان رضوی)
5-    حسن زرین پناه؛ مدیر چاپ زرین بیرجند (خراسان شمالی)
6-    محمود ادیبی؛ مدیر چاپ کتیبه اراک (مرکزی)
7-    احمدعلی کاووسی؛ مدیر چاپ پارسیان برچسب (البرز)
8-    عطاالله فروهی؛ مدیر چاپخانه گوتنبرگ بروجن (چهارمحال و بختیاری)
9-    حمید متواضع؛ مدیر چاپ ابیانه تهران
10-محمد کلاری؛ مدیرعامل سابق اتحادیه چاپخانه‌داران تهران
11-کریم زارع؛ مدیر چاپ هما تهران
12- محمدهادی رمضانی؛ مدیر چاپ هادی تهران
همچنین نوآوران این دوره از جشنواره نیز عبارتند از:
1-    سرکار خانم دکتر آتشه سلیمانی گرگانی؛ عضو هیات علمی گروه علوم و فناوری چاپ موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش
2-    محمد ولیدی؛ مدیرعامل خانه چاپ چکاوک و آذر هلوگرام

 

منبع: فارس



برچسب ها :