«تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ها؛ آری یا نه؟» منتشر شد

«تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ها؛ آری یا نه؟» منتشر شد
تاریخ:            تعداد بازدید: 231                    

نویسندگان کتاب «تفکیک جنسیتی در دانشگاهها؛ آری یا نه؟»، تفکیک جنسیتی در دانشگاهها با بهره گیری از نگاه نقادانه علم روانشناسی و دین به تفاوت بین جنسیت زن و مرد بررسی قرار داده‌اند. ابتدا تفاوت‌های میان زن و مرد در امور آموزشی و یادگیری، تبلیغات، الگوهای استفاده از اینترنت، سوء مصرف مواد، محیط کار و... با دقت مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته است. سپس تفکیک جنسیتی در دانشگاه واکاوی شده و پیشینه تاریخی اندیشه اختلاط دو جنس در آموزش بررسی شده است. در ادامه نظر موافقان و مخالفان تفکیک جنسیتی مطرح شده است.

نویسندگان در بخش دوم کتاب، تفکیک جنسیتی از نگاه شرع را به صورت مفصل مورد بحث و بررسی قرار داده‌اند. حقوق زن، مؤلفه‌های تأثیرگذار بر اختلاط، پیامدهای اختلاط، احکام اختلاط و... در این بخش مطرح شده است.

چاپ اول کتاب «تفکیک جنسیتی در دانشگاهها؛ آری یا نه؟» در 176 صفحه، قطع رقعی، تیراژ 1000 نسخه و قیمت 7000 تومان منتشر شده است.

***

برای تهیه کتاب «تفکیک جنسیتی در دانشگاهها؛ آری یا نه؟» و دیگر آثار دفتر نشر معارف می‌توان از طریق سایت پاتوق کتاب: ketabroom.ir یا دفتر مرکزی نشر معارف قم (02537740004) یا از طریق فروشگاههای پاتوق کتاب اقدام کرد.

 

منبع: فارسبرچسب ها :