خانه فرهنگ و هنر باستان

خانه فرهنگ و هنر باستان

خانه فرهنگ باستان با مجوز رسمی از سازمان فرهنگی هنری شهرداری در سال ۱۳۹۴ کار خود را اغاز نمود

تعداد بازدید : 198

تعداد بازدید یکتا : 104

  • آدرس : منطقه ۲ تهران، خیابان ستارخان، خیابان شادمهر ( شادمان )، خیابان ذولفقاری، بلوار سیادت، پلاک ۹
  • 021۶۶۵۰۵۷۷۵
    09357079842
  • 09123834597
  • [email protected]
  •  
  • تخفیف برای مشتریان : ندارد

شرح کامل

خانه فرهنگ باستان با مجوز رسمی از سازمان فرهنگی هنری شهرداری در سال ۱۳۹۴ کار خود را اغاز نمود و با شروع کلاس ها و دوره های آموزشی حضوری به جمع مراکز فرهنگی هنری کشور پیوست .

خانه فرهنگ باستان در رسته های آموزشی / اجرایی و تولید فعالیت می کند . و به دو صورت حضوری و مجازی دوره ها و فعالیت های خود را برگزار م نماید .

رسته آموزشی خانه فرهنگ باستان در بخش های علمی / فرهنگی , هنری / ادبی و اجتماعی دوره های حضوری و مجازی خود را برگزار می نماید . دوره های حضوری خانه فرهنگ در محل خانه فرهنگ به شکل حضوری برگزار می شود و دوره های مجازی فقط به شکل الکترونیک و آنلاین با حضور هنرجویان و استاد برگزار می گردد .

ثبت نام ها و پرداخت ها هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری انجام می گردد . به داوطلبان دوره های مجازی پس از ثبت نام و تایید آن کلمه عبور جهت شرکت در کلاس ها و دوره ها داده می شود تا بتوانند با آن وارد کلاس شوند .

پس از اتمام دوره های آموزشی , هنرجویان و داوطلبان عزیز مدرک پایان دوره از طرف خانه فرهنگ دریافت خواهند کرد .

رسته اجرایی خانه فرهنگ باستان نیز همچون دوره های آموزشی فعالیت خود را در زمینه های اجرای فعالیت های مناسبتی / فعالیت های گروهی چون شب شعر / همکاری با سازمان فرهنگی هنری منطقه / برگزاری همایش ها و کنفرانس های آموزشی و ... آغاز نمود .

در رسته تولید نیز , خانه فرهنگ باستان تولید انیمیشن / فیلم های کوتاه / کتاب های گویا / تاتر عروسکی / قصه گویی و قصه خوانی ها و ... را آغاز نموده است .

کلمات کلیدی :

محصولات خانه فرهنگ و هنر باستان

محصولی برای نمایش وجود ندارد!