خبرگزاری دفاع مقدس (ساجد)

خبرگزاری دفاع مقدس (ساجد)

خدا را سپاسگزاریم که یک نمونه‌اى از آنچه که در ماجراى بزرگ عاشورا دیده شد، نقل شد براى ما، در دوران ما به وجود آمد؛ مردان و زنان و ...

لطفاً هنگام تماس ذکر کنید که از طریق گنجه دات نت تماس گرفته اید.

شرح کامل

بسم الله الرحمن الرحیم

خدا را سپاسگزاریم که یک نمونه‌اى از آنچه که در ماجراى بزرگ عاشورا دیده شد، نقل شد براى ما، در دوران ما به وجود آمد؛ مردان و زنان و جوانانى که به هدف اندیشیدند، از جان، از مال، از تعلقات زندگى چشم پوشیدند؛ این را ما در دوران دفاع مقدس به چشم دیدیم و امروز ادامه‌ آن و برکات آن را داریم مشاهده می‌کنیم.

فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای

امروز که رسانه‌های فراگیر دیجیتال همزمان با فناوری اطلاعات توسعه یافته، و تأثیری شگرف بر بروز نمودن و ارتقای سطح اطلاعات و دانش بشری گذارده، نقش مدیریت و هدایت تأثیرات آن بر فرهنگ و روابط اجتماعی بیش از پیش مشهود می گردد.

در این بین با توجه به سرمایه‌گذاری هنگفت در فضای سایبری برای از بین بردن اعتقادات و ارزشهای اسلامی، نشر و بسط فرهنگ غنی شهید و شهادت که برگرفته از آموزه های ناب دین مبین اسلام می‌باشد، می‌تواند در بهینه و سالم‌سازی فضای مجازی و رشد و تبیین معرفت دینی جوامع موثر واقع شود.

با این نظر بود که بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس که همانا وظیفه اصلی آن حفظ، حراست و نشر ارزشهای دفاع مقدس بود بر آن شد تا در خرداد 1385 و در جهت ترویج فرهنگ غنی دفاع مقدس و ایجاد یک پایگاه بزرگ اینترنتی و الکترونیکی جهت گردهم‌آوری فعالان دفاع مقدس و جمع‌آوری منابع، اسناد، خاطرات، تصاویر و ارائه آنها بصورت الکترونیکی، سایت جامع دفاع مقدس(ساجد) پایه گذاری شد.

بعد از آن که «خبرگزاری دفاع مقدس» با عنوان نخستین خبرگزاری تخصصی در حوزه اخبار دفاعی و دفاع مقدس همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد ۱۳۹۲ افتتاح گردید. همکاری مستمر این خبرگزاری با سایت جامع دفاع مقدس(ساجد) می تواند به مانند دو بال یک پرنده باعث هدایت و رهنمود مخاطباین و به خصوص نسل جوان باشد تا به سر منزل مقصود که همانا ترویج فرهنگ ایثار شهادت است برساند.

کلمات کلیدی :

محصولات خبرگزاری دفاع مقدس (ساجد)

محصولی برای نمایش وجود ندارد!