شرکت بوریا سامانه‌های طراحی و تولید رایانه‌ای

شرکت بوریا سامانه‌های طراحی و تولید رایانه‌ای

راه‌کارهای طراحی و تولید رایانه‌ای در زمینه صنعت فرش راهکارهای نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و روبات تولید فرش تافت ارائه ماشین‌آلات صنعت پوشاک

لطفاً هنگام تماس ذکر کنید که از طریق گنجه دات نت تماس گرفته اید.

شرح کامل

شرکت بوریا، متخصص در زمینه ایجاد و توسعه راه‌کارهای طراحی و تولید رایانه‌ای و اتوماسیون صنعتی می‌باشد و می‌توان راه‌کارهای ارائه‌ شده توسط آن را به شرح زیر دسته‌بندی کرد:

راه‌کارهای طراحی و تولید رایانه‌ای در زمینه صنعت فرش
راهکارهای نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و روبات تولید فرش تافت
ارائه نرم‌افزارها، سخت‌افزارها و ماشین‌آلات صنعت پوشاک
ارائه ماشین‌آلات تکمیل و بسته‌بندی فرش و موکت
راه‌کارهای نرم‌افزاری صنعت نساجی
راه‌کارهای نرم‌افزاری صنعت کف‌پوش
سیستم‌های صنعتی مدولار رُز+کریگر
آموزش
شرکت بوریا، با رویکردی متفاوت نسبت به مسائل، اقدام به ارائه راه‌کارهای توانمند در زمینه طراحی و تولید رایانه‌ای و اتوماسیون صنعتی نموده است، به‌طوری‌ که این راه‌کارها منجر به قیمت تمام‌شده معقول و عملکرد بهتر در مقایسه با هزینه‌ها خواهند شد.

هدف اصلی ما، اصلاح محصولاتمان است، به‌طوری‌که فعالیت مشتریانمان را سرعت ببخشد. ما وظیفه خود می‌دانیم که با ارائه برنامه‌های نرم‌افزاری، سخت‌افزارى و خدمات ابتکاری، در راستای تحرک و پیشرفت فرایندهای طراحی و تولیدی گام برداریم. در عین حال، سعی ما بر آن است که با پاسخگویی سریع به درخواست‌ها و بهبود مداوم خدمات، رضایت مشتریان خود را جلب نماییم.

بوریا، نامی شناخته‌شده در ارائه‌ بهترین محصولات طراحی و تولید رایانه‌ای در بازارهای داخلی می‌باشد و صدها مشتری در بیش از ۳۶ کشور دنیا، از این راه‌کارها بهره‌مند می‌باشند.

کلمات کلیدی :

محصولات شرکت بوریا سامانه‌های طراحی و تولید رایانه‌ای