شرکت فنی مهندسی ملادیوم

شرکت فنی مهندسی ملادیوم

شرکت فنی مهندسی ملادیوم ( با مسئولیت محدود ) طراح ، تولید کننده و مجری پروژه های خاص نورپردازی (معماری نور) و مدیا فاساد

لطفاً هنگام تماس ذکر کنید که از طریق گنجه دات نت تماس گرفته اید.

شرح کامل

منبع الهام ملادیوم در نورپردازی طبیعت است. طراحان این شرکت با مشاهده شیوه‌های مختلفی که در آن نور رابطه میان ما با دنیا را بیان می‌کند و آثاری که بر ذهن برجای میگذارند ، به طراحی نورپردازی برای فضاهای داخلی و خارجی می پردازند.نورپردازی می‌تواند وضعیت روانی متفاوتی را در انسانها به وجود آورد – برای مثال نورپردازی حرکتی محیط‌ می‌تواند الهام‌بخش فعالیت‌های بلندپروازانه، تفکر خلاق و تعامل اجتماعی در ما شود.

ملادیوم به جزیی‌ترین چیزها هم اهمیت می‌دهد زیرا در جزییات است که بافت معمارانه دیده می‌شود. ما معتقدیم آثار معماری برجسته عصر جدید با تکیه بر تکنولوژی نورپردازی ساخته خواهد شد.

شرکت فنی مهندسی ملادیوم ( با مسئولیت محدود ) نماینده رسمی و انحصاری شرکت استاندارد ویژن طراح ، تولید کننده و مجری پروژه های خاص نورپردازی (معماری نور) ساختمانها و پروژه های مدرن در سطح جهان می باشد.

این شرکت با آمیختن تکنولوژیهای پیشرفته روز و هنر های جدید به طراحی و اجرای جلوه های نوین محیطی می پردازد که گویی تصویری خواب گونه از دنیایی خیالی و متعلق به فردا را به دیدگان امروزیان می کشاند.

ملادیوم با بهره گیری از متخصصین مجرب و با آمیزش شاخه های نورپردازی ، اتوماسیون و کنترل ، هنر و مولتی مدیا خلق فضاهایی خارق العاده ، انعطاف پذیر و چشم نواز در اماکن و ابنیه ها را هدف خود قرار داده است.

با یاری جستن از آمیزش آگاهانه هنر و فناوریهای نوین میتوان جلوه هایی فراسویی ، شگفت انگیز و خیره کننده ایجاد کرد و روحی تازه در کالبد فضاها و ساختمانهای شهرها دمید.

خدمات قابل ارائه ملادیوم عبارتند از :

طراحی ، اجرا و سفارشی سازی پروژه های مدرن نورپردازی و اینتراکتیو (تعاملی) با آخرین متد و فناوری های روز جهان

طراحی ، تولید و سفارشی سازی متریال مورد نیاز پروژه

نورپردازی داینامیک و استاتیک و ترکیبی بر روی نما ، فضاهای داخلی و فضاهای باز ساختمانی و شهری

نورپردازی اینتراکتیو و هوشمند بر انواع سطوح (کف ، دیوار ، سقف ، ...)

ویدئو مپینگ ، ال ای دی اسکرین ، واتر اسکرین و جلوه های هولوگرافیک

ممکن است در یک پروژه طراحی سیستم بگونه ای باشد که تلفیقی از تمامی این شاخه ها صورت بگیرد. در واقع اینجا تکنولوژی هیچ محدودیتی در خلق ایده ها ندارد آنچه که موجب محدودیت می شود مشخصه های مکان مورد نظر است که در اینجا با توجه به میزان هزینه و ویژگیهای مکان مورد نظر(متراژ،متریال مصرفی،موقعیت قرارگیری،کاربری مکان،....) متخصصین ما به Customize (سفارشی و شخصی سازی) پروژه می پردازند.

کلمات کلیدی :

محصولات شرکت فنی مهندسی ملادیوم

محصولی برای نمایش وجود ندارد!