فرش دستباف میرحسینی

فرش دستباف میرحسینی

ما نام ایران را بلند آوازه می‌کنیم…

لطفاً هنگام تماس ذکر کنید که از طریق گنجه دات نت تماس گرفته اید.

شرح کامل

فروشگاه فرش میرحسینی با ۲۰ سال سابقه، حدود ۷ سالی است که بصورت مستمر و جدی حضور در دنیای بی مرز مجازی را هم تجربه می‌کند. مشتریان ما از سراسر کشور و خارج از میهن؛ از ژاپن و مالزی تا آلمان و سوئد و در خاورمیانه، امارات و عربستان و… دیگر نام فرش نایین میرحسینی را می‌شناسند.

سید جواد میرحسینی تولید کننده با سابقه فرش دستباف نایین و اردکان همواره کیفیت و نوآوری را پیشه خود دانسته و با داشتن حدود ۷۰۰ بافنده در سراسر استان یزد و اصفهان، همچنان مصمم به کار تولید این کالای اصیل ایرانی ادامه می‌دهد. پاسخگویی به پرسش‌های تخصصی در رابطه فرش دستباف بر عهده ایشان می‌یاشد.

پشتیبانی فروشگاه اینترنتی بر عهده سید بهادر میرحسینی است و همواره پاسخگوی سوالات فنی شما درباره سایت و امکانات آن خواهد بود.

اهداف فروشگاه

هدف اصلی فروشگاه فرش دستباف میرحسینی حضور و نفوذ بیشتر در بازارهای داخلی و بین المللی، تولید محصولاتی خلاقانه، با کیفیت بالا و کمترین هزینه، بهبود وضعیت رفاهی بافندگان از طریق هموار کردن مسایل مربوط به بیمه و مزایا، ایجاد شبکه‌ای از تولید کنندگان و فروشندگان فرش در سطح کشور و در نهایت تولید بهترین فرش‌های دستباف است.

آنچه ما را متمایز می‌کند نام تجاری، حق مالکیت انحصاری ایده‌ها و طرح‌ها، زیرساخت‌های وسیع و امکانات بسیار، استانداردهای شخصی، تخصص بالا، بکارگیری اطلاعات مشتریان و درک نیاز روز بازار، دسترسی به تامین کنندگان مواد اولیه و شبکه توزیع مناسب، سابقه طولانی و نهایتا دانش کاری ما می‌باشد.

از همکاران و عرضه کنندگان مواد اولیه تا فروشندگان عمده در منطقه و سراسر کشور همگی شرکای تجاری ما هستند. اما همواره شریک اصلی ما بافندگانی‌اند که مرحله اصلی یعنی بافت فرش را بر عهده دارند.

برخی فعالیت‌های ما:

تولید فرش دستباف نایین با داشتن حدود ۴۰۰ بافنده خانگی در سرتاسر شهر میبد و اردکان از توابع استان یزد و همچنین نایین و حومه
فروش فرش دستباف نایین و اردکان بصورت مستقیم
فروش موارد اولیه فرش دستباف؛ از پشم و ابریشم تا دار قالی و نقشه
خدمات رفو و شست و شوی تخصصی فرش دستباف
مشاوره در مورد خرید و فروش فرش دستباف
و…
آیا مورد اعتماد هستیم؟

تولیدی فرش میرحسینی با مدیریت جواد میرحسینی عضو اتحادیه تولیدکنندگان و بافندگان فرش دستباف استان یزد، دارای مجوز مجامع امور صنفی میبد با کد اقتصادی و ۲۰ سال سابقه تولید فرش دستباف مرغوب نایین و اردکان پیش روی شماست. اطلاعات تکمیلی ما در بخش تماس با ما موجود است.

کد صنفی: ۵۱۲۴۱۰

کد هولوگرام صنفی: ۰۰۰۸۳۵۱۱۸۲

چرا خرید از ما به صرفه است؟

ما واسطه راحذف کرده‌ایم
امروز، قیمت تمام شده قیمت بافنده است
خوب می‌دانیم که وقتی کالایی اصطلاحا چند دست می‌چرخد، هر واسطه نانی می‌خواهد تا که روزگار بگذراند. اما شما مستقیم از تولید کننده خرید خواهید کرد. پس بی شک دست کم ۱۰ تا حتی ۵۰ ٪ ارزانتر خواهید خرید. مقایسه کنید…

ما چه می‌کنیم؟

در این آشفته بازار فرش دستباف، مواد اولیه گران، صادرات بی رونق و بی برنامه، تولیدات بی کیفیت. تولید کننده بی عجر است و بافنده‌ی زحمت کش، خسته و اگر معدود تولید کننده و بافنده‌ای در سودای فرش مرغوب و اصیل باشند حتما کلاهشان پس معرکه است!

اما ما آرزو داریم مصرف کننده هنر دوست و هنر شناس با انتخاب فرش مرغوب اندک غباری از روی بافنده خسته و دل شکسته بروبد. مدیریت این سایت با این آرزو، ایمان دارد هنوز می‌توان فرش اعلا و ایرانی تولید کرد. با این که می‌داند صادرات بی رونق است و حمایت‌ها اندک؛ جنس چینی هم بازار را پر کرده است. خریدار فرنگ چه می‌داند تفاوت فرش اصیل و فرش ماشینی یا فرش تقلبی چیست؟! اما ایرانی خوب می‌داند و می‌فهمد زحمت‌ها کجا رفته و چشم بافنده چرا کم سو شده است!

ما نام ایران را بلند آوازه می‌کنیم…

کلمات کلیدی :

محصولات فرش دستباف میرحسینی