شرکت بعد چهارم

شرکت بعد چهارم

شرکت خدمات مهندسی بُعد چهارم

لطفاً هنگام تماس ذکر کنید که از طریق گنجه دات نت تماس گرفته اید.

شرح کامل

شرکت خدمات مهندسی بُعد چهارم به شماره ثبت 26330 از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه بسط و ارتقاء تکنولوژی های برتر در کشور عزیزمان ایران آغاز نمود و با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب در راستای تولید علم و وارد کردن فنآوری های برتر از خارج به داخل کشور گامهای موثری را برداشت.Sakhtemane-Bode4

یکی از رشته هایی که شرکت آن را جهت فعالیت برگزید، صنعت لیزر و فعالیت های پیرامون آن بود که در این راستا با تاسیس مرکز تخصصی لیزر بُعد چهارم ( لیزر سنتر ) این شاخه کاری مورد پیگیری جدی قرار گرفت.

این مرکز با بکارگیری تازه ترین و مدرنترین تجهیزات حوزه نوپای صنعت لیزر و با صرف زمان و هزینه بالا و جذب نیروی متخصص و خوش ذوق توانست با ارائه خدمات نوین لیزری، فصل جدیدتری را در این صنعت آغاز نماید.

همچنین این مرکز ضمن ارتباط مستمر با تولید کنندگان، بازارها و محصولات روز دنیا، واردات و پوشش تولیدات تراز اول جهانی، بهرمندی از نیروی مجرب و کارآزموده، ارائه بهترین سرویسهای خدمات پس از فروش، قیمت مناسب محصولات و تخصیص جایگاه ارزشمند سازمانی به مشتریان، توانست مخاطبین و مشتریان خود را در مدت تعامل خشنود نگاه دارد.

خدمات و سرویس های ارائه شده از طرف شرکت بُعد چهارم به مشتریان خود در زمینه ها و شاخه های مختلف صنعت لیزر می باشد که سعی گردیده است این خدمات و سرویس ها بطور کاملا تخصصی و با بالاترین کیفیت ارائه گردند، این خدمات و سرویس ها را می توان به صورت کلی به شاخه های زیر تقسیم نمود:

مرکز تخصصی طراحی و ساخت تندیس و لوح تقدیر بُعد چهارم : جهت طراحی و ساخت تخصصی انواع تندیس از جنس پلکسی، مولتی استایل، فلز، ام دی اف.

لیزر سنتر بُعد چهارم : جهت ارائه انواع خدمات حک و برش لیزری بر روی انواع متریال فلزی و غیر فلزی.

واحد فروش دستگاه بُعد چهارم : جهت فروش انواع دستگاههای مورد استفاده در صنعت لیزر اعم از فلزی و غیر فلزی با تنوع بیش از 60 مدل مختلف.

واحد ساخت ماکت بُعد چهارم : جهت طراحی و ساخت انواع ماکت های ساختمانی، کارخانه ای، مراکز تجاری، بناهای تاریخی، ابنیه و پروژه های عمرانی و ... از جنس پلکسی، مولتی استایل، ام دی اف و مقوای ماکت و در اندازه های مختلف بصورت خاص و ویژه.


واحد طراحی و ساخت انواع ماکت هواپیما و هلیکوپتر بُعد چهارم : جهت طراحی و ساخت انواع ماکت های هواپیما، هلیکوپتر و ادوات نظامی در سایز ها و رنگ های مختلف و با آرم و عناوین متفاوت و بر اساس نظر و سفارش مشتری.


کلمات کلیدی :

محصولات شرکت بعد چهارم

محصولی برای نمایش وجود ندارد!