انتشارات الگو

انتشارات الگو

انتشار کتاب های آموزشی از پایه ابتدایی تا کنکور انتشار کتاب های سطح بالا ویژه تیزهوشان و المپیادی ها

لطفاً هنگام تماس ذکر کنید که از طریق گنجه دات نت تماس گرفته اید.

شرح کامل

«‌نشر الگو‌» در سال 1384 با مدیریت آقای محمد حسین متولی شروع به کار کرده است و به تدریج با تلاش همراهان به جایگاهی شایسته میان ناشران آموزشی رسیده است.
هسته‌ی اولیه‌ی مؤلفان این نشر، جمعی از اعضای هیات علمی مدارس نمونه و برتر ایران بوده‌اند و انگیزه‌ی اصلی برپایی آن، نیازی بود که در بازار آموزشی برای دسترسی به محتوای مناسب آموزشی وجود داشت.
«‌نشر الگو‌» با انگیزه‌ی پاسخ به این نیاز پدید آمد، ولی در آن متوقف نشد و امروزه اهدافی گسترده‌تر را دنبال می‌کند.
مهم‌ترین هدفی که ما دنبال می‌کنیم، برقراری «‌عدالت آموزشی‌» است، عدالت در بهره‌مندی از محتوای آموزشی‌ای که شایسته‌ی دانش‌آموزان کوشا باشد.
در این راستا کوشیده‌ایم کتاب‌هایی منتشر کنیم که در کم‌ترین حجم ممکن، به شکل بهینه مطالب مورد نیاز دانش‌آموزان را پوشش داده باشد. ابزار ما در رسیدن به این هدف عبارت‌اند از:

ـ انتشار کتاب‌ها در دو گروه اصلی: کتاب‌های «‌معلم محور‌» و کتاب‌های «‌دانش‌آموز محور‌». گروه اول شامل کتاب‌هایی است که ابزار دست معلم و یاریگر او در امر تدریس‌اند ( چون کتاب‌های تست و تمرین )؛ و گروه دوم شامل کتاب‌هایی چون «‌‌کتاب‌های آموزشی‌» است که حتی می‌تواند برای دانش‌آموزانی مفید باشد که از نعمت دبیر خوب بی‌بهره‌اند.

ـ ارزیابی کتاب‌ها پیش از انتشار: نشر الگو ارتباط دوسویه‌ای با دبیران و مشاوران گران‌قدر کشور برپا کرده است که موجب می‌شود تا پیش از انتشار هر کتاب از نکات قوت و ضعف آن آگاهی یابد و در جهت تقویت و رفع آن‌ها بکوشد.

ـ ویرایش مستمر کتاب‌ها: نشر الگو با حضور در نمایشگاه‌های کتاب در سراسر کشور، ارتباط با دبیران، دانش‌آموزان و مشاوران و انتقال نظرات اصلاحی به مؤلفان همواره کتاب‌ها را ویرایش می‌کند و این تغییر مستمر را رمز ماندگاری و رسیدن به عدالت آموزشی می‌داند.

کلمات کلیدی :

محصولات انتشارات الگو