عرش

عرش

شرکت سهامی خاص عرش در زمینه‌ی طراحی و پیاده‌سازی انواع نرم‌افزارها و سامانه‌های سازمانی، سامانه‌های نهفته و کارت هوشمند، تلفن همراه، سامانه‌های امنیتی

 • آدرس : تهران-تهران
 • 02166028721-2
  ثبت نشده است
   
 •  
 • info@arsh.co
  02166028723
   
 •  
   
 • تخفیف برای مشتریان : ندارد
 •  
 •  

لطفاً هنگام تماس ذکر کنید که از طریق گنجه دات نت تماس گرفته اید.

شرح کامل


معرفی عرش

شرکت سهامی خاص عرش (عمید رایانه شریف)؛ با توکل به خداوند متعال و با همراهی جمعی از متخصصان در زمینه‌ی طراحی و پیاده‌سازی انواع نرم‌افزارها و سامانه‌های سازمانی، سامانه‌های نهفته و کارت هوشمند، تلفن همراه، سامانه‌های امنیتی و حفاظتی فعالیت خود را آغاز نموده است. مأموریت‌های اصلی عرش عبارتند از:

افزایش ارتباط صنعت و دانشگاه
ارائه خدمات نوین با سرعت و کیفیت بالا در سطح استانداردهای برتر جهانی
ایجاد بستر مناسب جهت همکاری و هم افزایی جوانان متخصص و متعهد
ارائه مدل موفق از شرکت های دانش بنیان با پای‌بندی به اصول اسلامی

تیم عرش و روند رشد

عرش تیمی است متشکل از جوانان فعال و متعهد در کنار همکاران باتجربه و متخصص که در رشته‌های مختلف از جمله کامپیوتر، فناوری اطلاعات، صنایع و مدیریت فعالیت دارند. اعضای تیم از فارغ‌التحصیلان و دانش جویان مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی دانشگاه‌های برتر کشور از جمله دانشگاه تهران، دانشگاه علم و صنعت، و دانشگاه شاهد با محوریت متخصصان دانشگاه صنعتی شریف هستند.

تعهد و تخصص از ویژگی‌های برجسته‌ی تیم عرش به حساب می‌آید. از آن‌جا که برنامه‌نویسان شرکت عرش همگی از نخبگان و تحصیل‌کردگان حوزه‌ی فن‌آوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر هستند، با فنون برنامه‌نویسی کاملاً آشنا هستند. از این‌رو در توسعه‌ی برنامه‌های نرم‌افزاری توانایی منحصر به فردی دارند، که این خود وجه تمایز این شرکت نسبت به مجموعه‌های مشابه است.

نوع پروژه‌های تحت اجرای این مجموعه، احتیاج به توانایی‌های فنی بالایی داشته و این خود عامل مشوقی برای حضور افراد متخصص در این مجموعه است. درحال حاضر از میان این متخصصان، دو نفر در مقطع دکترا، ده نفر در مقطع کارشناسی ارشد و بیش از چهل نفر در مقطع کارشناسی در حال تحصیل هستند، و یا تحصیلات خود را به پایان رسانده اند. همچنین جمعی از دانشجویان سال های اول و دوم نیز پس از اثبات استعداد و علاقه‌مندی، در کنار متخصصان این مجموعه مشغول به یادگیری فنون پیشرفته و کسب تجربه برای تحقق آینده‌های روشن‌تر برای شرکت عرش هستند.


کلمات کلیدی :

محصولات عرش

محصولی برای نمایش وجود ندارد!