درباره گنجه دات نت

فرهنگ و هنر در هر کشور با توجه به زمان، جغرافیا، دین، آداب و رسوم و خیلی موارد دیگر تعیین می گردد. کشور ایران نیز براساس پیشینه تاریخی و اسلامی غنی خود، در طول قرن های گذشته همواره از فرهنگ غنی و هنر والایی در سرتاسر جهان برخوردار بوده است. حضور اقوام گوناگون، همراه با فرهنگ و هنر متفاوت اما جالب توجه در ایران اسلامی همواره این نکته را یادآور می شده که نیاز به ارتباط مستحکم و مستمر مابین این اقوام در همه این مرز و بوم می باشد.

 

به همین دلیل وب سایت گنجه دات نت، با تلاشی مستمر مبنی بر شناخت عناصر فرهنگ و هنر در ایران و پیاده سازی شبکه ای که بتواند با سهولت و آسانی ارتباط بین این عناصر را برقرار کند، بعنوان اولین مرجع تخصصی نیازمندی های فرهنگ و هنر در جمهوری اسلامی ایران آغاز به کار نمود. از این پس تمامی افرادی که به نوعی محصول فرهنگی - هنری تولید یا توزیع می کنند می توانند بخوبی محصولات خود را به تمامی کشور معرفی نمایند تا چرخه فرهنگ و هنر اصیل ایرانی - اسلامی برقرار گردد. امید است خداوند متعال نیز ما را در انجام این امر مهم و خطیر یاری نماید.

بدین ترتیب، گنجه دات نت بزرگترین مرجع تخصصی آگهی و نیازمندی در حوزه فرهنگ و هنر می باشد که می تواند با استفاده از امکانات کاربر پسند و عالی، اطلاعات مؤسسات و محصولات را بصورت آنلاین در اختیار عموم قرار دهد.

گنجه دات نت سایتی است مرجع که در زمینه تخصصی فرهنگ و هنر فعالیت می کند و امکانات بسیار خوبی را در اختیار افراد، مؤسسات، شرکت ها و نهادهای فرهنگی و هنری به صورت مرجع نیازمندی های اینترنتی در ایران، قرار داده است. از بخش های مختلف این سایت نیازمندی و آگهی فرهنگ و هنر می توان به بخش های کتاب، فیلم و انیمیشن و صنایع دستی اشاره کرد.

برای عضویت در این مجموعه می توانید به بخش ثبت نام مراجعه کنید. 

عضویت در گنجه رایگان می باشد ولی ارتقا عضویت به ویژه یا ستاره دار کردن آگهی ها جهت استفاده از امکانات خاص وبسایت گنجه، نیازمند پرداخت تعرفه مورد نظر است که البته تا اطلاع ثانوی تمام آگهی ها بزور رایگان ستاره دار می گردند.